Samenwerking met de ICT afdeling van het ROC van Twente in Hengelo

Samenwerking met de ICT afdeling van het ROC van Twente in Hengelo

Als Easy Computershop in Hengelo zijn we blij om onze langdurige samenwerking met de ICT afdeling van het ROC van Twente in Hengelo te delen. Dankzij deze samenwerking zijn we elk jaar goed vertegenwoordigd in de documentatie van het ROC van Twente, speciaal gericht op nieuwe studenten. Als deskundigen op het gebied van refurbished laptops, desktops en computers, bieden we niet alleen hoogwaardige apparatuur aan, maar ook speciale aanbiedingen voor nieuwe ICT studenten.

Bij Easy Computershop begrijpen we dat de keuze voor de juiste apparatuur van cruciaal belang is voor studenten. Daarom hebben we ervoor gezorgd dat ons team bestaat uit professionals met een achtergrond op het ROC van Twente. We weten waar we het over hebben en kunnen studenten voorzien van deskundig advies en ondersteuning bij het kiezen van de juiste apparatuur.

Of je nu een laptop nodig hebt voor colleges, een desktop voor intensieve grafische projecten zoals het maken van games of een nieuwe computer voor je studie, bij Easy Computershop hebben we een breed assortiment refurbished apparatuur. Onze refurbished producten zijn zorgvuldig gecontroleerd en gereviseerd, waardoor ze van dezelfde kwaliteit zijn als nieuwe apparatuur, maar tegen een lagere prijs.

Wat de samenwerking met de ICT afdeling van het ROC van Twente extra bijzonder maakt, is dat wij elk jaar nieuwe studenten speciale aanbiedingen en kortingen kunnen bieden. We begrijpen dat het leven van een student al duur genoeg is, dus we willen graag een handje helpen door betaalbare en kwalitatieve apparatuur aan te bieden.

Als je nog niet bekend bent met Easy Computershop, nodigen we je van harte uit om eens langs te komen in onze winkel in Hengelo. Ons vriendelijke en deskundige personeel staat klaar om je te helpen en te adviseren. We begrijpen dat het selecteren van de juiste apparatuur een belangrijke stap is in je studie en we willen ervoor zorgen dat je de beste ervaring hebt.

Kortom, de samenwerking tussen Easy Computershop en de ICT afdeling van het ROC van Twente in Hengelo is van groot belang voor studenten. We bieden hoogwaardige refurbished en (soms ook nieuwe) apparatuur, speciale aanbiedingen voor nieuwe studenten en professioneel advies van ons team met een achtergrond op het ROC van Twente. Neem gerust contact met ons op of kom langs in onze winkel en ervaar zelf waarom Easy Computershop de beste keuze is voor studenten in Hengelo.

Easy Computershop
Piet Heinstraat 81
7556 XT Hengelo
074 203 3099
glimlach@easycomputershop.nl

Terug naar blog